Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anjuta/GLADE aspekt techniczny
#7
0
(16-08-2023, 15:13)dedito napisał(a): Pierwotny problem został rozwiązany, choć do końca nie wiem jak, czyżby jednak spacje w ścieżce?
Na nowe problemy załóż nowy wątek, choć z tym o czym piszesz, powinieneś skierować się na forum tego programu.
 W Anjuta dałem skasuj projekt,razem z plikami,uruchomiłem ponownie komputer.Utworz nowy projekt (Project_1)dokładnie tak no i poszło.Nic pomeczexsie jeszcze trochę i się zobaczy,czy wersja Snap QT Kreator nie zawita.

Ehh...robiłem format nowa instalacja Ubuntu LTS (i uruchomione Ubyuntu Pro),także jakiś czas chciałbym na Ubuntu posiedzieć i zobaczyć jak będzie działać z tym Ubgradem do Pro.A skoro ma IDE programowe to se pomyślałem że je spróbuję,zakładałem że będzie jak z Delphi do Borland,a z tamtad do Qt Kreator.Niestety się przeliczyłem....

Ale i tu pewne postępy popełniłem.Jako że program demo gtk się uruchomił postanowiłem coś przypisać do tego guziku...Szukałem Close,End w zależności w jakim języku programowania,ale nie znalazłem,ale napatoczylmsie jakiś Gtk_Destroyer.Szukalem czegoś co zamknie mi program po uruchomieniu.I przypisałem dałem Buduj,zero błędów i Uruchom.....

Teraz Najlepsze
Otworzyło się okno z guzikiem i nic,bo jeszcze nie nacisnąłem....Nacisnolem i teraz Magia okno się zamknęło...ale to nie koniec,następnie zamknol się,a raczej zCrashował całe środowisko Anjuta,potem błąd do Canonnikal poszedł....Tyle jeśli chodzi o naukę w trybie eksternistycznym z mojej strony....

Tego trzeba nauczyć się od podstaw,aby coś działać....
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Anjuta/GLADE aspekt techniczny - przez Xvistak - 15-08-2023, 18:17
RE: Anjuta/GLADE aspekt techniczny - przez dedito - 15-08-2023, 18:24
RE: Anjuta/GLADE aspekt techniczny - przez Xvistak - 15-08-2023, 18:41
RE: Anjuta/GLADE aspekt techniczny - przez dedito - 16-08-2023, 10:46
RE: Anjuta/GLADE aspekt techniczny - przez Xvistak - 16-08-2023, 14:16
RE: Anjuta/GLADE aspekt techniczny - przez dedito - 16-08-2023, 15:13
RE: Anjuta/GLADE aspekt techniczny - przez Xvistak - 16-08-2023, 17:20

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości