Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okresowy brak obrazu na monitorze zewnętrznym
#4
0
(25-09-2023, 08:58)dedito napisał(a): P.S. Co to za wejście DVBT?
 "Co to za wejście DVBT?",zwykły kompozyt(Audio/Video),sam takie coś kiedyś na GeForce miałem i zgrywało z magnetowidu jak talala .Szkoda,że Debian nie ma drążków jak yast w niemieckim distro,czy były RpmDrake w Mandrivie(bo obecnie Francuzi zabrali co swoje i wycofali Mandriva),teraz jest Open Mandriva,tylko że to niezdatne do użytku,bo Francuzi usunęli wszystkie draki,a społeczność wstawiła dnfdragon,niby Ok,ale to nie dla nowego usera,była już sytuacja ustabilizowana to zepsuli....A zaczęło się od głupoty....zmiana Kde na Plazmę i Qt/Gtk 2 na 4 rozumiem postęp,ale to wymagało przepisania interfejsów,co Francuzi finansowo nie pociągnęli,SuSe niby dyga ale mam wrażenie że yast działa decyzji wolniej niż na starym interfejsie,a Dnf to krowa.

 Ja tam bym poprostu windę postawił i już ,a nie się męczyć ,chyba że kolega z czasem nie ma co robić...Bo to nie warte kupy kłaków...Naprawi to się posypie coś innego.Jak Wam Lightgdm,bo na Xorgu wszystko stoi a to Wayland pod pisane (tak znalazłem przyczynę winnego co nie chciał się koledze innemu zalogować)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dziwny Problem - przez Xvistak - 24-09-2023, 10:29
RE: Dziwny Problem - przez dedito - 25-09-2023, 08:58
RE: Dziwny Problem - przez Xvistak - 25-09-2023, 12:19

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości