Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMD Radeon 8750M - nie uruchamia środowiska graficznego
#27
1
Better response on post RE: AMD Radeon 8750M - nie uruchamia środowiska graficznegoWyłącz wyświetlanie aktualizacji jądra. Wieczorem sprawdzę ustawienia i tu je dopisze.

Nic nie odinstalowuj (sterowników) - nie ma takiej potrzeby!

Odezwę się wieczorem, jak siądę do normalnego komputera Smile

EDIT: OK, jestem.

We właściwościach menedżera aktualizacji ustaw sobie tak:
[Obrazek: gjsCUF8l.png]

i tak:
[Obrazek: QzO96xYl.png]

Jeśli dysponujesz jakąś większą powierzchnią dyskową możesz ustawić sobie migawki: menu, Timeshift (kliknij na menu i zacznij pisać Time... wyświetli się).

Miejsce: u mnie jest to partycja magazynowa na "talerzu".
[Obrazek: O1bDGDzl.png]

Ustawiłem sobie na tygodniówki - dużo już nie grzebię w systemie, aktualizacje bezpieczne, IMO tak powinno wystarczyć.
[Obrazek: 4pURETVl.png]

Utworzenie pierwszej:
[Obrazek: u7cReIol.png]

Wracając do sterowników grafiki. Na razie nic nie kombinuj. Jak koledzy obczają ten skrypt do przełączania kart, będziemy myśleć. Ja nie bardzo pomogę bo mam układ z NVidią (Big Grin fajnie zabrzmiało).

Jakbyś miał jakieś pytania to zakładaj wątki... tylko najpierw sprawdź w forumowej wyszukiwarce, czy takiego tematu już nie było.

Powodzenia.

PS Jeśli cały sprzęt działa - nie wgrywaj nowszego jądra. W proponowanym 4.15 nie zawsze prawidłowo budują się moduły sterowników. U ciebie inxi wygląda ładnie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: AMD Radeon 8750M - nie uruchamia środowiska graficznego - przez yahoob3 - 30-05-2019, 11:41

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości