Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane blokowanie wybudzania systemu myszką
#25
0
(08-06-2019, 17:29)morfik napisał(a): Za parę dni/tygodni/miesiecy przyjdziesz znowu z takim samym problemem -- już to przerabiałem na innym forum. Skoro się nie chcesz uczyć, to z mojej strony wszystko. Powodzenia. xD

Jak widzisz, mimo trudności, po swoim wcześniejszym komentarzu ruszyłem dalej, oczywiście kawałek dalej stanąłem znów w miejscu, nie wiem jak to ugryźć i nawet po jakiej frazie szukać pomocy w czeluściach neta, żeby dojść do tego, która linijka cyferek to mysz, no ale trudno, jeśli nie chcesz pomóc dalej to Twoja nieprzymuszona wola, może jakoś sobie poradzę, a jak nie to po prostu za każdym razem będę musiał odbiornik myszy wyciągać z portu i tyle  Shy 
Co do uczenia się, system powinien być prosty, instynktowny, a nauka jego obsługi nie powinna wymuszać na użytkowniku potrzeby przyswajania wiedzy programistycznej, tylko dzięki prostocie i możliwości wyklikania wszystkiego, Linux ma szanse na powodzenie, takich maniaków jak Ty i jeszcze kilka osób obecnych na tym forum jest naprawdę niewiele i przeciętny Nowak i Kowalska ma naukę programowania, bo tak ta nauka obsługi Linuxa wygląda ... gdzieś.
Ja, że uparty, to się z Linuchem pomęczę, wolę to niż Świndowsa Smile , i ja, korzystając z porad forumowiczów, chcąc nie chcąc się nauczę, prędzej bądź później Wink 
# peace
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: blokowanie wybudzania systemu myszką - przez onlinemaster - 08-06-2019, 18:04

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości