Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Shotcut, przestał działać
#24
0
(15-04-2020, 15:28)dedito napisał(a): No to została jeszcze możliwość instalacji wersji 17 shotcuta lub kompilacja ze źródeł.
Ogólnie jak pisałem lepiej zainstalować system 64-bit bo takich problemów będzie więcej.
Będę instalował Shotcut 17 tylko muszę zrestartować komputer, gdyż gedit twierdzi że mam jeszcze zainstalowany Shotcut, a ja raczej go usunąłem. Człowiek ma sentyment do tego systemu i szkoda reinstalować. A że wcześniej działało a teraz nie działa to jeszcze nie mogę się pogodzić ze stratą tego Shotcuta na tym moim starym sprzęcie

Dodano po pewnym czasie:
sudo dpkg -i   
tym poleceniem zainstalowałem Shotcut 17 bo inaczej GDebi mówił że mam zainstalowaną nowszą wersję programu

Dodano po pewnym czasie:
Mam jeszcze jeden pomysł. Zainstalowałem Shotcut version 15.07.02 i on w miarę normalnie się zachowuje w porównaniu do innych wersji bo otwiera się przy pomocy komendy Shotcut z terminala i wszystko wygląda normalnie po jego otwarciu poza tym że nie ma obrazu (zamiast nbiego jest zielona plansza). I pomyślałem że jakby wykryć powód braku obrazu to możnaby w taki sam sposób później naprawić obraz w nowszych wersjach programu. Może jakieś kodeki czy sterowniki mogłyby przywrócić wyświetlanie obrazu w Shotcut ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z Shotcut, przestał działać - przez Maciek7777 - 15-04-2020, 15:51

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości