Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HDMI - jednoczesne wyświetlanie w TV i na laptopie
#5
0
Mint niestety nie zapamiętuje ustawień po odpięciu kabla HDMI od telewizora i nie potrafi automatycznie reagować. Ja tak mam też z dźwiękiem. Ustawiam wyjście dźwięku HDMI ponieważ jest tylko w laptopie, a  po ponownym podłączeniu telewizora dźwięk znów jest tylko na laptopie. Do tego jeszcze, po odłączeniu kabla znika mikrofon w systemie. Trzeba ustawić wcześniejszą opcję w konfiguracji dźwięku lub restartować komputer, żeby mikrofon działał w laptopie.
Zdarza się również, że gdy ustawię wyświetlanie tylko na ekranie telewizora, to po odpięciu HDMI nie ma obrazu w laptopie.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
HDMI - jednoczesne wyświetlanie w TV i na laptopie - przez katya1234 - 03-10-2020, 16:43
RE: HDMI - jednoczesne wyświetlanie w TV i na laptopie - przez katya1234 - 03-10-2020, 17:36
RE: HDMI - jednoczesne wyświetlanie w TV i na laptopie - przez omkar - 04-10-2020, 09:50
RE: HDMI - jednoczesne wyświetlanie w TV i na laptopie - przez katya1234 - 07-10-2020, 20:22

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości