Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mate, nie mozna zalogowac sie do systemu po czyszczeniu systemu
#11
0
Tak dokładniej jest to chmura, między innymi do pracy zdalnej, logujemy się na firmowe konta przez wspomniany Citrix. Citrix udostępnia oprogramowanie na linux, jednak nie zagłębiałem się mocniej w temat bo musiałem zacząć pracować, dlatego zacząłem na windowsie i nie spodziewałem się, że Covid tak długo z nami zostanie i praca zdalna będzie trwać dłużej... Jeśli udałoby się na mint uruchomić Citrix to nie musiałbym się przełączać między systemami.
Zgodnie z decyzją moderatora założę niedługo osobne wątki nt. możliwości działania oprogramowania/wtyczki Citrix na Mate oraz osobny wątek dotyczący odzyskiwania danych z SSD a tymczasem nic nie będę grzebał i skorzystam z możliwości kontynuowania pracy na windowsie (pierwszy raz żona ma okazje skrytykować "ten mój dziwny system" który używam zamiast używać windowsa jak normalny człowiek Smile . Zapomniała tylko, że windowsa reaktywowałem średnio co pół roku a z mintem nie było żadnego poważnego problemu przez ostatnie 3 lata Smile i nadal by nie było, gdyby nie wadliwa porada...).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mate, nie mozna zalogowac sie do systemu po czyszczeniu systemu - przez adamq89 - 08-11-2020, 21:46

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości