Cześć! Wróciliśmy po ataku ransomware na serwer hostingowy, na którym postawione było nasze Forum. Niestety dane po 10 października 2020 r. uległy zniszczeniu.
Dane użytkowników są bezpieczne - nie doszło do ich wycieku. Jeśli w tym okresie zakładałeś konto na Forum, prosimy zrób to jeszcze raz.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny głos w słuchawkach, jak?
#1
0
Witam, obecnie pracuję zdalnie. Jako, że uczę gry na instrumencie (tak zdalnie...) potrzebuję słyszeć własny głos w słuchawkach. Jak to zrobić? Czy jest w ogóle taka opcja? Próbowałem w ustawieniach, nic się nie zmienia, nie słyszę się w słuchawkach. Alsamixer też nie rozwiązuje problemu
Odpowiedz
#2
1
Better response on post RE: Własny głos w słuchawkach, jak?Od bidy... Wink bo tylko tak udało mi się taki efekt uzyskać to:

- instalacja programu Audacity i
- ustawienie prawidłowo mikrofonu (lub innego źródła dźwięku - u mnie się nie da - laptop), jako źródła dźwięku oraz ustawieniu w menu "transportuj"
- zaznaczeń jak na poniższym obrazku i kliknięciu skanuj ponownie urządzenia dźwiękowe.

[Obrazek: YoLmjtEl.png]

Monitor włącza się klikając na ten pasek - jak poniżej.

[Obrazek: 68hWnKhl.png]

Wiele zależy od sprzętu jakim dysponujesz.
Odpowiedz
#3
0
[Niepotrzebny cytat Wink/YB3]

Dzięki sprawdzę w wolnej chwili. Mój sprzęt to Hp Pavilion G4 (intel core i3). Słuchawki bluetooth Philips taph805bk/00. Korzystam, głównie z teams i skype.
Odpowiedz


Skocz do:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości