Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z kartą graficzną lub sterownikiem nvidia gtx 1060
#18
0
(03-12-2020, 17:44)dedito napisał(a): Wcześniej na kernelu 5.4.0-39-generic, teraz na tym samym kernelu już nie widzi.
A w sesji live jakbyś sprawdził?
Widoczność zmieniała się wraz z ustawieniami Prime, jak był na Nvidia, on-demand to widziało, miał nawet moment, że odpalił tryb graficzny. Wtedy co widział inny sterownik w inxi i inny w menedżerze.
Po wymuszeniu na nim sterownika 455 przestał uruchamiać tryb graficzny, ale kartę i sterownik widział.
Potem wymuszony został tryb Prime-select Intel i w tym trybie konsekwentnie nie widzi tej karty.
Następnie wywalony został Prime i wszystkie inne programiki które tam były pościągane więc nie ma już nawet tego przełącznika.
Mogę doinstalować Prime i zobaczyć co się stanie, chociaż to będzie powrót do punktu wyjścia.

Na razie spróbuję z wersją live co mi powie.

Dodano po pewnym czasie:
Więc po odpaleniu systemu live . Widzi pięknie obie karty. Więc wracam do scenariusza w którym ja coś przekombinowałem.
Będę doinstalowywał po kolei zabawki i zobaczę co się będzie działo.

Jak coś wyrzeźbię dam znać, jakby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł będę wdzięczny, jak również bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z kartą graficzną lub sterownikiem nvidia gtx 1060 - przez Ofca - 03-12-2020, 18:02

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości