Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Problem z dekoracją okien, brak ramki i cienia.
#17
0
(05-03-2021, 22:42)kajozord napisał(a): To oznacza wykluczenie sterownika nouveau, on się gryzie z nviodiowym?

Może tak być. U mnie się gryzł do tego stopnia, że wywracał ciągle Cinnamona.
Możesz spróbować. Odkręcić to, to "minuta-osiem".

Cytat:Używałem nvidiowego w wersji 460 i były problemy. Dzisiaj rano przeszedłem na 450 i jak na razie jest ok, chociaż staram się nie rebootować kompa co najwyżej usypiać, ale czasem muszę się zbootwać na widnowsa, bo flaszer urządzeń potrzebny do pracy nie działa pod virtualboxem jak są w trybie loadera, a że najnowszy soft nie zawsze lepszy to doskonale wiem, bo moja robota skałda się na produkcję firmware do mobilnego sprzętu ;-)

Nie chce mi się szukać - padnięty jestem jak ściera - odpowiedniego sterownika do Twojej karty.
Sprawdź na stronie Zielonych, który najlepiej wspiera Twój układ. Może da się zainstalować z Synaptica.
Moja 720M nie jest już wspierana i musiałem nieco kombinować, żeby komputer prawidłowo działał, z zachowaniem przełączalności pomiędzy układami GPU po przejściu z mojego ulubionego Minta 18.3 na 20.1.


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z dekoracją okien, brak ramki i cienia. - przez yahoob3 - 05-03-2021, 22:58

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości