Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamraża system po podpięciu iphone przez USB
#1
0
Często podpinam iphone do laptoka po USB żeby korzystać z internetu mojego dostawcy komórkowego na kompie i jednocześnie ładować telefon (tak że podłączenie po WiFi odpada), i często kilkanaście minut po podłączeniu zamraża system na amen i muszę restartować kompa wyłącznikiem zasilania. Wątpię żeby dało się z tym coś zrobić, pomyślałem, że może by to zgłosić do programistów Minta? Nie mam namiarów... No chyba że ktoś ma inny pomysł.
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
#2
0
Masz może jakiś inny telefon, żeby sprawdzić czy na nim będzie tak samo?
#3
0
(02-04-2019, 22:22)yahoob3 napisał(a): Masz może jakiś inny telefon, żeby sprawdzić czy na nim będzie tak samo?

Wracam do tematu.
Sprawdziłem na telefonie z Androidem, nic się nie dzieje, działa poprawnie, problem jest tylko po podpięciu iphone
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
#4
0
Spróbuj zainstalować to:
Kod:
sudo apt install libimobiledevice-dev
Pamiętam, że to (chyba to) pomogło mi swego czasu z iPadem.

Za: https://muzaffar.xyz/how-to-access-your-...ntu-linux/
#5
0
dzięki za pomoc, ale zmieniłem telefon na androidowy, i nie mam już możliwości sprawdzenia Undecided
Jeśli wpadnie mi w ręce jakiś ipek to sprawdzę i napiszę co i jak, pozdro
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
#6
0
Z podpiętym iPhone zamrażało system a na Androidzie po kilku minutach rozłącza połączenie. Wyczytałem, że potrzeba odpowiednich sterowników usb (a myślałem, że nowoczesny system tak proste i podstawowe stery ma fabrycznie, cóż, myliłem się), takowe na stronie producenta mojego telefonu są, ale nie dla Linuxa Sad
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
#7
0
Temat nie rozwiązany.
Zamykam wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości