Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Brother MFC-5440CN skaner sieciowy nie działa po LAN
#10
Thumbs Up 
0
Tetryku Rolleyes . U ciebie w zrzucie ekranu widać plik ImagingArea. Ja natomiast edytowałem te pliki, które gość pokazywał na filmie, czyli odpowiednio:
brMFC5440CNfunc
brMFC5440CNrc
Jednak w moim przypadku były one w następującym katalogu: usr/local/Brother/inf/
Niestety dla większości jest to niezrozumiałe i ja się temu nie dziwię, że świeżo po instalacji drukarki i ustawieniu jej parametrów wydruku - tnie tekst. Mówiąc wprost, drukarka nie spełnia swojej funkcji, źle drukuje. Tak nie powinno być.
Ja jestem cierpliwy, więc sobie wszystko jakoś ogarnąłem, ale większość się podda po trzeciej próbie.
P.S.: Jeszcze napiszę tylko tyle, że tego Minta 18.3 mam od kilku lat (może pięciu) na zwykłym pendrivie 32GB i go przekładam między różnymi kompami. System był kompilowany na starym Dellu jedno procesorowym, a teraz mam go wpiętego w Acera z procesorem Intel Core Duo. Nigdy mi się nie wysypał, a na Firefoksie mam non stop otwarte ok. 20-stu kart i hula spoko. I to właśnie unaocznia jego przewagę nad Windą przy standardowym użytkowaniu. Mam jeszcze drugiego Minta 20.3 na karcie microSD 64GB w odblokowanym Chromebooku Lenovo (dual boot). Tam też będę instalował drukarkę Brothera, ale to później, bo mi się jeszcze coś zawiesza taczpad, więc najpierw muszę to rozkminić. Może nawet zrobię osobny wątek. Ten uważam za zamknięty. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam z Krakowa.


Wiadomości w tym wątku
RE: Brother MFC-5440CN skaner sieciowy nie działa po LAN - przez Krzycho - 01-03-2022, 00:05

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości