Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podziekowania za nowe forum
#1
0
Witam wszystkich.
Myślę, że warto podziękować Adminom i ich Pomocnikom, którzy włożyli wiele trudu, by przenieść nas w nową jakość, na nowe forum. Nie wiem jak to odbierzecie (reszta userów), ale ja tak zwyczajnie chciałem podziękować za Wasza pracę.

WIELKIE DZIĘKI i oby sił Wam nigdy nie zabrakło.
Odpowiedz
#2
2
Better response on post RE: Podziekowania za nowe forumHa! A tego sie nie spodziewałem. Wink Dzięki.
Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale sądze ze powoli zapełnimy to forum ciekawymi tresciami i przede wszystkim aktualnymi. Wink

Chlopaki ostro testuja/zmieniają nowe funkcje, style i sukcesywnie będziemy to wdrażac.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
0
(10-02-2019, 15:22)Ulvhedin napisał(a): Ha! A tego sie nie spodziewałem. Wink Dzięki.
Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale sądze ze powoli zapełnimy to forum ciekawymi tresciami i przede wszystkim aktualnymi. Wink

Chlopaki ostro testuja/zmieniają nowe funkcje, style i sukcesywnie będziemy to wdrażac.

Pozdrawiam
Fakt faktem nie każdemu się chce tak ryć na potrzeby innych bo nie oszukujmy się ale forum bardzo często podaję pomocną dłoń tak ważną w dobie ogólnej znieczulicy i niechęci do pomocy za tzw.Bóg zapłać.
Przyłączam się dzięki koledzy za wasz wkład i życzę ( szczerze) powodzenia.
Jesus saves.
Odpowiedz
#4
0
Ja też się CIESZĘ, że znalazłem FORUM Minta. Super Big Grin i do tego po POLSKU
Wcześniej używałem Xubuntu, ale szukałem czegos właśnie takiego jak Mint. Z Linux działam już od pewnego czasu zaczynając od SuSe, Mandrake i Red Hat a teraz na dystrybucjach opartych na Debianie i Ubuntu. Pozdrawiam wszystkich.
Jeśli będę miał możliwości - to swoje umiejętności z zakresu Linux (te małe i duże) przekażę innym (tym którzy zapytają) i tym tylko "spoglądającym"
Odpowiedz
#5
Wink 
0
Przyłączam się do podziękowań.
Jestem już nie młodym użytkownikiem kompa(dobrze po 50  Wink ), a dzięki temu forum przesiadłem się ze trzy lata temu z Windowsa i nie zamierzam do niego wracać.
Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w forum i wszystkich użytkowników Minta! ;-)
Odpowiedz
#6
0
Smile Dzię-ku-je-my Smile

Tetrycy rulez! Big Grin
Odpowiedz
#7
0
(13-04-2019, 21:40)pompio napisał(a): Przyłączam się do podziękowań.
Jestem już nie młodym użytkownikiem kompa(dobrze po 50  Wink ), a dzięki temu forum przesiadłem się ze trzy lata temu z Windowsa i nie zamierzam do niego wracać.
Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w forum i wszystkich użytkowników Minta! ;-)
Ja nadal używam Windows 8.1 (choć sporadycznie) gdy muszę zaktualizować mapy GPS Garmin i do przekonwertowywania filmów. Pod windkiem jest lepszy program. W większości (jakieś 98%) działam pod Linux. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości