Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Photos[Nie Web] Jak to zrobić??
#1
0
No właśnie kolejny problem: 

  Na razie rclone powiedzmy zadowalająco działa(mam tylko uplaud w jedna strone do chmury nie ważne czy TRUE/FALSE ustawię wcofigu rclone to i tak foldery mogę tylko przez web edytować nie ma Full Acccess,tulko odczyt i foldery bez nazwy tworzy)....,chyba a na OneDrive zmienię.....bo to google.... w windzie to sobie ściągam programik google dysk no i mam..... Big Grin 
 
 Druga opcja to dokker chyba pół dnia instalowałem........
I coś takiego jak "Google-Sync"nie wiem czy dobrze to napisałem.W Google-Console dodałem nowy projekt,autoryzacja OATH2 i....Kolejne Fiasko,bo to nie działa bo zmienili api,czy politykę?Że dopiero PO AKTYWACJI Projektu(czytaj po wysłaniu swojej aplikacji czy programu do weryfikacji do google to włączą???)....-Jednym słowem dla NORMALNEGO USERA to NIE DZIAŁA.....

Zeby było śmieszniej dysk google mint mi w eksploatorze Nemo montuje z autostartu po wklepaniu godu do kluczy po zalogowaniu,tylko google photos.....(kiedyś to jeszcze był sposób włączenia Folderu na dysku do Google Photos i w ten deseń dostęp Dziś już Usuneli Taką Możliwość)

 W każdym razie tu na dłóższą metę za dużo osób korzysta z Dysku/Zdjęć Google,żeby przenosić całość na inno chmure (Nawet OneDrive nie ma takiego zasięgu w polsce co Google)

No i niestety z tym porzyceniem Wind to czarno widzę..........
Odpowiedz
#2
0
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości