Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bootowanlne USB for Windows 10
#1
0
Witam poraz kolejny !!
Proszę mi wyjaśnić dlaczego standardowe oprogramowanie do Flashowania nośników dla nowego systemu nie działa prawidłowo ? Z tego co odkryłem w G Parted to wnioskuję że nie posiadam partycji rozruchowej dla Windwos 10. Próbowałem także BolenaEtcher i ten sam problem. Czy jest aplikacja pod linuxem która jest zgodna z flashowaniem nośników dla systemów Windows. A może jest jakieś rozwiązanie, które pozwoliłoby mi zapomnieć o instalacji komercyjnego systemu, dla dzieci i nie tylko. Napiszcie mi także czy macie jakiś sposób na szybsze rozwiązanie jakim jest forum, Bardzo by mi zależało na osobie która lubi komunikatory tekstowe !!
Odpowiedz
#2
0
polecam taki pendrive zrobić https://www.ventoy.net/en/index.html
Odpowiedz
#3
0
Cytat:Etcher kopiuje obrazy na dyski bajt po bajcie, bez dokonywania jakiejkolwiek transformacji na urządzeniu końcowym, co oznacza, że obrazy, które wymagają specjalnego traktowania, aby mogły zostać uruchomione, takie jak obrazy systemu Windows, nie będą działać po wyjęciu z pudełka. W takich przypadkach ogólną radą jest użycie oprogramowania specyficznego dla tego rodzaju obrazów, zwykle dostępnego u samych wydawców obrazów. Możesz znaleźć więcej informacji tutaj

https://www.balena.io/etcher/


Tutaj masz wszystko dokładnie opisane:

https://itsfoss.com/bootable-windows-usb-linux/
Odpowiedz
#4
0
Ventoy jest bardzo fajnym rozwiązaniem, natomiast kiedy wybieram iso różnego urodzaju Windows to po wyświetleniu 
logo systemu dochodzę do tego samego zjawiska graficznego, czyli czarny ekran z migającymi pikselami w kolorze szarym. Nie wiem co robić, będąc w windowsie także posiadam bugi. Jak dobrze słyszę to mam uwalony Ram, który był wyciągany i postęp w dziedzinie wykluczania cyfrowego jest coraz wyższym levelem, W Windows 10 o tyle jest dobrze doputy dopuki nie oddam rdzeni w msconfig. A w drugiej stronie okiem to moment i niewiem jaki kaczan do jakiej karuzeli nakłania.
Odpowiedz


Skocz do:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości