Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarny ekran na starcie jak na zdjęciu.
#1
Photo 
0
Kilka tygodni funkcjonował ok po zainstalowaniu, a dzisiaj coś się stało i nie mam nawet pomysłu na to, co z tym zrobić.

Pojawia się taki monit na starcie i potrafi trwać dosyć długo. Odpalany kilka krotnie ręcznie - jakoś działa, ale coś jest nie tak. Zastanawiam się nad aktualizacją. Pojawiła się w sobotę lub w niedzielę. Prawdopodobnie po tej aktualizacji nie odpalany był komp. Jak cofnąć taką aktualizację lub jak sprawdzić o jaką chodzi?

Być może system mi się rozjechał, ale wolałabym uniknąć jeszcze jednej reinstalacji. Może ktoś jakoś zainspirować?

[Obrazek: 7XzPfFbl.jpg]
Odpowiedz
#2
0
Wygląda na problem ze sterownikiem GPU radeon.
Pokaż sudo apt search radeon
Odpowiedz
#3
0
Skończyło się reinstalacją. Wypróbowałam Ubuntu, ale mi nie podpasował i pojawił sie inny problem. Moje package'e okazały się puste i dodatkowo poblokowane. Porobiłam zdjęcia i później z kimś to skonsultuje, bo nie wierzę, że był to błąd jakiejś aktualizacji, czy instalacji czegokolwiek innego. Wróciłam do minta i zdecydowałam się na radykalny krok rezygnując całkowicie z windowsa. Sprawdziłam radeon i nie wykazuje żadnych błędów. Wątek zostawiam na wypadek, gdyby pojawiły mi się znowu tego typu nieoczekiwane problemy. Lepiej się do nich przygotowałam i łatwiej będzie mi szukać rozwiązań.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości