Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czytnik linii papilarnych 04f3:0903 Elan Microelectronics Corp. ELAN
#28
0
(27-03-2023, 21:23)yahoob3 napisał(a): Wydaje mi się, że wszystkie rezultaty powinny być "passed". To "retry-scan" nie podoba mi się. Wink
Próbuj żeby wszystkie skany weszły.

Ok, udało się po kolei zaliczyć odbijanie bio. Potem polecenie drugie i nie musiałem kolejny raz odbijać palca, więc przeszedłem do weryfikacji. I niestety nie zaliczyło. Zrobiłem scana i podkreśliłem linijki, które mnie zastanawiają i mogą mieć związek z problemem. Mianowicie, ja przypisuję jeden palec, tylko prawy wskazujący. A potem, po wpisaniu polecenia weryfikacji pojawia się lista z dwoma palcami wskazującymi: lewym i prawym. Skąd lewy? Po co? W dodatku gdy trwa proces weryfikacji, wyświetla się weryfikowanie lewego palca (podkreslone na screenie). Ja przykładam prawy, więc nie pasuje. Tyle, że skąd on wie, ze to nie lewy, i nie akceptuje go, skoro wcześniej nie było lewego przy przypisywaniu?

Może coś z tym #1: right-index-finger trzeba zrobić przy poleceniu weryfikacji? Co sądzisz?

[Obrazek: 029oTTWl.png]


Wiadomości w tym wątku
RE: Czytnik linii papilarnych 04f3:0903 Elan Microelectronics Corp. ELAN - przez Tomash - 30-03-2023, 23:58

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości