Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czytnik linii papilarnych 04f3:0903 Elan Microelectronics Corp. ELAN
#34
0
Wiem, wiem...fajnie się uczyć. Moja ostrożność nie koliduje z tą myślą. Smile

Ja podjąłem próbę i zrobiłem pendrive z Ubuntu Gnome do odpalenia z pendriva, bez instalacji na dysku. Ale nie robiłem tego całego procesu z enrolowaniem itd..., bo czytałem i widziałem na screenach, że ubuntu ma w Ustawieniach włączenie opcji czytnika, i można to tam zrobić , wtedy też enroluje się palca, co wizualnie widać w programiku do tego... Ale ja nie miałem tego, nie znalazłem w Ustawieniach, Opcjach... Więc zrezygnowałem Sad.... Pomyślałem, że coś schrzaniłem z pendrowowycm Ubuntu... A jak się nie wie, co się źle zrobiło, gdzie problem - to nie wiesz jak naprawić, poprawić...

Spróbuję z tymi kodami do terminala jeszcze...w Ubuntu.


EDIT:  Na Ubuntu Gnome po przypisaniu palca, gdy mam komendę weryfikacji - nie rozpoznaje, 'no match'.

Nadal nie daje to pewności, że czytnik niedziała prawidłowo. Może ten laptop z tym czytnikiem nie współpracuje z żadnym Linuxem. W końcu sterowniki nie są uwzględnione na liście wspieranych.

Instalka Windowsa i sprawdzenie czytnika byłaby testem czytnika. Może obok Minta postawię Win7 na sprawdzenie tego.


Wiadomości w tym wątku
RE: Czytnik linii papilarnych 04f3:0903 Elan Microelectronics Corp. ELAN - przez Tomash - 08-04-2023, 14:21

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości