Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
React OS [NIe na Virtualu]
#1
0
Tak jak w temacie mam takie pytanię?Jako że na oficjalnej ich stronie widziałem ,że ostatnia wersja została upublicznina pod koniec roku 2021 czyl stosunkowo nie tak dawno.Czyli jakąś tam zgodność sprzętową to posiad,twór Rosyjski,ale moim skromnym zdaniem warty uwagi.No i tak się właśnie zastanawiam jeśli by to chipset i grafikę obsługiwało to jest jak najbardzij okmna zrzutkach widziałem vlc i filmik9kreskówkę jakąś),czyl gpu akcelerację też raczej ogarnia.....To nie byłaby zła opcja na starszy sprzęt do 4 gb ram,ktoś powie żeby Xpka załadować,ale problemem sa sterowniki max do poziomu Visty Najniżej....

 Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#2
0
(28-03-2023, 16:58)Xvistak napisał(a): Tak jak w temacie mam takie pytanię?Jako że na oficjalnej ich stronie widziałem ,że ostatnia wersja została upublicznina pod koniec roku 2021 czyl stosunkowo nie tak dawno.Czyli jakąś tam zgodność sprzętową to posiad,twór Rosyjski,ale moim skromnym zdaniem warty uwagi.No i tak się właśnie zastanawiam jeśli by to chipset i grafikę obsługiwało to jest jak najbardzij okmna zrzutkach widziałem vlc i filmik9kreskówkę jakąś),czyl gpu akcelerację też raczej ogarnia.....To nie byłaby zła opcja na starszy sprzęt do 4 gb ram,ktoś powie żeby Xpka załadować,ale problemem sa sterowniki max do poziomu Visty Najniżej....

 Co o tym myślicie?

Ten nazwijmy to "System" zdecydowanie nie na nadaję się na Desktop, nawet VirtualBoxa nie jest w stanie ogarnąć w 100%. Szkoda marnować czas na to coś.
Pozdrawiam
Blade
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości