Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uruchom. GRUB Nie udało się Mint Cinn,21.1 64bit oobok win7 64bit na Lenovo z750
#10
0
(30-05-2023, 19:16)MichałM napisał(a): Może spróbuj jeszcze jakiejś starszej wersji LTS bliżej produkcji laptopa, bo wpis z forum Lenovo o Win7+Ubuntu 11.10 sugeruje, że kiedyś dało się. [...]
Dzięki....

Przeczytałem to i się przeraziłem Cry
Problemy z wi-fi
problemy z grafiką
problemy z podświetleniem ekranu
Niedziałające przyciski klawiatury....
Ło, matko i córko. Wszyscy święcie w Niebie Big Grin !!!  Co, jeszcze może tu wybuchnąć?!
Nie ruszę tego  już na pewno, bojam siem :p  
Ja nie jetem informatykiem, programistą nawet amatorem-informatykiem / programistą, nie jestem ...  Jeno jestem  zwykłym prostym  użytkownikiem komputera, który go używa do innych zadań niż grzebanie w...  ...w nie wiem nawet w czym Wink
Ten wpis chyba skutecznie mnie zniechęcił do dalszych prób.

...ale bardzo za ten wpis dziękuję, bo jest chyba najważniejszy ze wszystkich informacji, jakie tu i w ogóle w internecie znalazłem. Uratowałeś  mi tyłek Big Grin Bo zapewne skończyło by się serwisem komputerowym.

Tak, przy okazji... Już jakoś około 2013 próbowałem instalować na tym laptopie ówczesne dystrybucje Linux,  bodaj były to Mamdrake i ówcześnie najnowsza wersja Ubuntu.
Nie udało się. Nie pamiętam szczegółów , ale już przy instalacji były krzaki na ekranie, zamiast stabilnej grafiki, a wtedy to był w miarę nowoczesny laptop.
Pomyślałem, że po 10 latach, może już coś ruszyło w kierunku przystępności Linuxów dla zwykłych "januszy" przy klawiaturze :p  

Jeszcze raz dziękuję, zwłaszcza za ustrzeżenie mnie przed dalszymi i jeszcze gorszymi komplikacjami. Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Uruchom. GRUB Nie udało się Mint Cinn,21.1 64bit oobok win7 64bit na Lenovo z750 - przez Wawrzek - 31-05-2023, 15:10

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości