Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anjuta - Kolejne Uderzenie ?
#1
0
Więc tak ogarnąłem te guziki gtkbox wystarczyło wstawić(ten z trzema pułeczkami),zbudował działa.
Ale problem wyskoczył z oprogramowaniem Barton.
- więc tak w Inspektorze dałem na Signal,Cliked ma uruchomić gtk_Destroyer,a ten przekierowany na Obiekt Widów,czyli całe okno programu.
Problem taki,że jak to skompiluje bezbłędnie oczywiście to nic się nie dzieje pozatym, że zamiast zniknąć Okno znika Tylko Guzik......

 Ręce opadają co głębiej człowiek wchodzi to jeszcze większe problemy....

A może należało użyć gtk_main_quick?Tak czy owak se maistrowalem z dwoma guzikami(różne funkcje przypisywałem i w pewnym momencie się udało ale nie zapisywałem i zkradzowal się cały Anjuta,że musiałem przeinstalować całość i w katalogu home pokasowac w tych ukrytych jego pliki tymczasowe,bo wywalał błąd (memory_error )i się nie uruchamiał...
Odpowiedz
#2
0
(20-08-2023, 15:26)Xvistak napisał(a): Więc tak ogarnąłem te guziki gtkbox wystarczyło wstawić(ten z trzema pułeczkami),zbudował działa.
Ale problem wyskoczył z oprogramowaniem Barton.
- więc tak w Inspektorze dałem na Signal,Cliked ma uruchomić gtk_Destroyer,a ten przekierowany na Obiekt Widów,czyli całe okno programu.
Problem taki,że jak to skompiluje bezbłędnie oczywiście to nic się nie dzieje pozatym, że zamiast zniknąć Okno znika Tylko Guzik......

 Ręce opadają co głębiej człowiek wchodzi to jeszcze większe problemy....

A może należało użyć gtk_main_quick?Tak czy owak se maistrowalem z dwoma guzikami(różne funkcje przypisywałem i w pewnym momencie się udało ale nie zapisywałem i zkradzowal się cały Anjuta,że musiałem przeinstalować całość i w katalogu home pokasowac w tych ukrytych jego pliki tymczasowe,bo wywalał błąd (memory_error )i się nie uruchamiał...
Jedyne co mi przychodzi do głowy - w sygnaturce masz KDE, a Anjuta działa na gtk -> pytanie czy nie ma jakichś niespełnionych zależności, które nie wpływają na samo uruchamianie programu Anjuta, ale już robią problemy z korzystaniem z gtk.
Kernel: 6.2.0-32-generic x86_64 Desktop: Xfce 4.18.1 Distro: Linux Mint 21.2 Victoria base: Ubuntu 22.04 jammy
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości