Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Evolution Mail Client
#1
0
Czołem,

Używa ktoś tego klienta? Mam problem z wyszukiwaniem, bo nie przeszukuje treści wiadomości. Jak szukam np. Kowalski, to pokazuje mi wyniki w adresach jak: jan.kowalski@xxxx lub Jak Kowalski - jeśli ktoś sobie tak ustawi wyświetlanie. 

Jakiś pomysł?
#2
0
#3
0
(25-10-2023, 11:34)dedito napisał(a): https://help.gnome.org/users/evolution/s...ng.html.en

To pierwsze przeczytałem jak zacząłem szukać, ale tam nic nie ma. Regułę wyklika każdy, tylko żeby ona jeszcze działała. Już próbowałem na 100 sposobów i dalej nie szuka maili, w których jest szukana przeze mnie fraza.

Dobra, doczytałem. Opcja szukania nie działa w tym programie bez reguł. Faktycznie stworzyłem taką, która szuka w treści, ale żeby to zrobić, to się trzeba sporo naklikać.
#4
0
W takim razie, jeśli ma to służyć innym, podziel się wiedzą/zrzutami ekranów/itp.i jak to zrobiłeś.
#5
0
(25-10-2023, 13:18)dedito napisał(a): W takim razie, jeśli ma to służyć innym, podziel się wiedzą/zrzutami ekranów/itp.i jak to zrobiłeś.
Raczej wątpię, żeby ktoś używał tej kobyły, ale zrobi się... Jak tylko odbiorę laptopa z naprawy
#6
1
Better response on post RE: Evolution Mail Client
Cytat:Raczej wątpię, żeby ktoś używał tej kobyły

Ja używam i nie narzekam.
Wyszukiwanie w treści:
- Kliknąć lupę w pasku wyszukiwania
- zaznaczyć pole "W treści". I działa.

Dwa kliknięcia.
#7
0
(28-10-2023, 22:10)tomsdb napisał(a):
Cytat:Raczej wątpię, żeby ktoś używał tej kobyły

Ja używam i nie narzekam.
Wyszukiwanie w treści:
- Kliknąć lupę w pasku wyszukiwania
- zaznaczyć pole "W treści". I działa.

Dwa kliknięcia.
No faktycznie! Nie wiem, ale byłem pewny, że klikałem w tę lupę i nic się nie zadziało. 

W każdym razie, to rozwiązuje sprawę. Można SOLVED i jeszcze raz dzięki @tomsdb


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości