Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrazy - zaznaczanie zdjęć do wysyłania
#1
0
Witam i proszę o poradę problem dotyczy  Linux mint 21.2  Katalog Domowy - Obrazy - FOTO  . Podejmowałam próby  zaznaczenia kilku zdjęć , aby je wysłać i nie mogę tego zrobić , bo system pozwala mi zaznaczyć tylko jedno zdjęcie . Jak to zmienić ?   Pozdrawiam serdecznie Konwalia
Odpowiedz
#2
0
Proszę podać informacje o konfiguracji sprzętowej/programowej w postaci wyniku polecenia inxi -Fxz (więcej szczegółów uzyskasz klikając w link)

Podając wyniki komend bądź logi proszę używać znaczników - CODE (więcej szczegółów uzyskasz klikając w link)

Więcej zasad, które należy stosować znajdziesz w Zasadach forum

Stosując zasady pomagasz Sobie i Nam bo:
- My nie musimy zajmować się redagowaniem postów, przypominaniem o przestrzeganiu zasad, zbieraniem wystarczającej ilości informacji do udzielenia merytorycznej pomocy.
- Ty masz większe szanse na szybkie otrzymanie merytorycznej odpowiedzi.
Odpowiedz
#3
1
Better response on post RE: Obrazy -  zaznaczanie zdjęć do wysyłaniaSkoro chcesz je wysłać, to od razu napisz w czym to robisz (jest wiele sposobów, inne problemy będą przy korzystaniu z przeglądarki, inne przy kliencie poczty) orazi jakie środowisko graficzne (oficjalnie wspierane to Cinnamon, Xfce, Mate, ale to nie zakazuje używania innych Smile )
Kernel: 6.2.0-32-generic x86_64 Desktop: Xfce 4.18.1 Distro: Linux Mint 21.2 Victoria base: Ubuntu 22.04 jammy
Odpowiedz
#4
0
(26-10-2023, 16:54)MichałM napisał(a): Skoro chcesz je wysłać, to od razu napisz w czym to robisz (jest wiele sposobów, inne problemy będą przy korzystaniu z przeglądarki, inne przy kliencie poczty) orazi jakie środowisko graficzne (oficjalnie wspierane to Cinnamon, Xfce, Mate, ale to nie zakazuje używania innych Smile )

Witam ,problem tkwi nie w przeglądarce czy poczcie, lecz w samym katalogu  w obrazach gdzie są moje zdjęcia , gdy go otwieram powiedzmy ot tak, aby je obejrzeć to są w takim rozmiarze ,że mogę je wszystkie widzieć na co najmniej kilka cm . Natomiast gdy zamknę ten katalog i podczas zamiaru dołączenia wybrania zdjęcia ...znowu 5x10 mm w pionie  i na tak małych  nie rozróżniam co na nich jest .
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości