Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Photos Jak podmatowac
#1
0
Szukam jakiegoś rozwiązania próbowałem rclone udało się ale strasznie niestabilne,pozatym uplaude masakra wolno.
Znalazłem coś takiego jak Google Photos synck Linux nawet wersja Snap.Problem w tym że nie potrafię zrobić w konsoli Google ta autoryzację,żebym mógł pobrać plik Johnson i wgrać w odpowiednie miejsce.Rovie tak jak na tutoriale dochodzę do wyboru API aplikacji dwa tryby mam Wewnętrzny i Zewnętrzny.Puerwsxy nie mogę zaznaczyć ,a drugi przechodzi do następnych kroków ekranu OAuth2 wpisuje wszystko swój adres mail nazwa aplikacji...I wywala za każdym razem błąd i wszystko stoi ,nie wiem co wpisywać w tych polach gdzie linki do swojego apki pomocy adres,bo takiego nie posiadam przecież.

    Teraz na szatański pomysł wpadłem teoretycznie rclone tworzy ten plik jak autoryzuje dostęp do chmury photos Google i go gdzieś zapisuje.Moze ten by zadziałał.

 Nie chcę przez przeglądarkę bo to strasznie niewygodne,wiem że mogę ściągnąć Edge/Chromium i apka błyskawiczna mi się zainstaluje i skrut na pulpit także,ale to i tak jest proteza ..
Najlepszy to byłby ten synck jak by mi się udało skonfigurować go.To byłoby najlepsze w katalogu zdjęcia mam parę swoich mniej niż 10 zdjęć i dwa krótkie filmy z kamery razem może z 1 min nagrania (30 sek każdy filmik).I teraz w konsoli poprostu dałbym google-synck ścieżka źródło i album docelowy w google photos i wysyła,żadnego klikania,zaznaczania czekania ,żeby błąd nie wyskoczył....
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości