Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją na uefi
#1
0
Witam .
Od wielu lat używam minta i nigdy nie miałem problemu z jego instalacja , dopóki nie postanowiłem złożyć sobie stacjonarnego pc. I tu poległem.  Płyta gigabyte ga-970a-ds3p z uefi i totalnie nie wiem jak zainstalowac minta. Spróbowałem chyba wszystkiego co znalazłem w necie i nie wiem co dalej robić. Win7 jakoś się udało. Chce mieć dwa dyski SSD i mint jako główny system a win7 jako drugi. Może ktoś pomoże mi to ogarnąć? ??
Odpowiedz
#2
0
Jaki konkretny problem? Ostatnio przerabiałem system z legacy na uefi i żadnych problemów z działaniem nie ma. Czysta instalacja powinna pójść od strzała.
[Obrazek: userbar.png]
Prowadzę to forum od roku 2007. Przez ten czas projekt minta bardzo negatywnie się zmienił, stąd mogą w moich postach być opinie z którymi można się nie zgadzać.
Odpowiedz
#3
0
(27-01-2024, 21:46)mati75 napisał(a): Jaki konkretny problem? Ostatnio przerabiałem system z legacy na uefi i żadnych problemów z działaniem nie ma. Czysta instalacja powinna pójść od strzała.
 Nie wiem jaki problem. Nie moge zainstalowac. Robiłem pendriva j rufusem j ultraiso, i wyrzuca jakieś komunikat o błędach. Niestety nie zrobiłem screenów. Na dysku jest win7 ale jest on do kasacji.  I nie wiem co z tym zrobić.

Dodano po pewnym czasie:
Może chodzi o ktores ustawienia w uefi? I może pendrive startowy jest nieodpowiedni. Robiłem rufusem i ultraiso. I nic
Odpowiedz
#4
0
Potrzebujemy konkretnych błędów, z gdybania nic nie osiągniemy.
[Obrazek: userbar.png]
Prowadzę to forum od roku 2007. Przez ten czas projekt minta bardzo negatywnie się zmienił, stąd mogą w moich postach być opinie z którymi można się nie zgadzać.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości