Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Linux Mint vs drukarka
#1
0
Witam, 
Od miesiąca korzystam z Linux Mint (naprzemiennie z Windows), mam problem z drukarką HP LJ M1132MFP mianowicie nie można już pobrać z oficjalnej strony HP sterowników, co jest dużym problemem. 
Oczywiście jest możliwość pobrania hplip ale tu pojawia się w postaci nieprawidłowych znakówe pliku. Nie wiem co mam z tym zrobić. Może ktoś pomoże, lub podpowie gdzie mogę znaleźć sterowniki dla mojej drukarki.

Dodano po pewnym czasie:
[Obrazek: fCW4mvHl.jpg]
#2
0
Próbowałeś zainstalować hplip z menedżera oprogramowania? Dwie paczki:
[Obrazek: 5CTCiDel.png]
W pierwszej kolejności zainstaluj "hplip", potem dopiero "hplip-gui".

To, co wkleiłeś wygląda jak próba uruchomienia pliku run dwuklikiem Smile
Na Linuksie to tak nie działa... Pamiętaj, że to inny system, inna filozofia, inna budowa. To nie jest darmowy Windows.
#3
0
(11-02-2024, 22:54)yahoob3 napisał(a): Próbowałeś zainstalować hplip z menedżera oprogramowania? Dwie paczki:
[Obrazek: 5CTCiDel.png]
W pierwszej kolejności zainstaluj "hplip", potem dopiero "hplip-gui".

To, co wkleiłeś wygląda jak próba uruchomienia pliku run dwuklikiem Smile
Na Linuksie to tak nie działa... Pamiętaj, że to inny system, inna filozofia, inna budowa. To nie jest darmowy Windows.
dołączyłem screen z próby instalacji hplip, chyba coś z nim nie tak. Jeśli możliwe proszę o w pełni działający hplip. Plik s creena sciągnięty na dysk, uruchomiony jednoklikiem.


Staraj się prawidłowo komentować
#4
1
Better response on post RE: Linux Mint vs drukarkaWszystko z nim w porządku, po prostu źle go uruchamiasz.
Instaluj normalnie z menadżera oprogramowania.
#5
0
(12-02-2024, 00:08)dedito napisał(a): Wszystko z nim w porządku, po prostu źle go uruchamiasz.
Instaluj normalnie z menadżera oprogramowania.
zrobiłem tak, jak piszesz.. pomogło, w końcu działa i drukuje jak trzeba,
Plus dla ciebie.

Dodano po pewnym czasie:
Temat można zamknąć, ale pozostawić do odczytu dla innych co będą szukać porady.
#6
1
Better response on post Linux Mint vs drukarkaOznaczam wątek jako rozwiązany.
Zamykam wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości