Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę zainstalować Linux Mint'a 21.3 obok Windowsa 11
#11
0
(15-02-2024, 17:31)magnus napisał(a): Tak, liczba jest prawidłowa, plik ISO nie ma błędów.
SUPER,  wielkie dzięki Smile
 Dokształcam się dalej.

Dodano po pewnym czasie:
Zainstalowałem Mint'a 20.3 i jest pełno aktualizacji, czy mam wszystko zaznaczyć i zaktualizować, tam jest nowe jądro, skype i 217 innych. Menager oprpgramowania nie chce wszystkiego instalować np MyPaint, Vivaldi Sad , co mam robić ?  Najważniejsza sprawa Smile  czy moję akrualizowac po jednej akrualizacji jakiegoś programy - mam internet Aero2 który jest wolny i wyłącza się co godzinę, akrualizacji wszystkiego nie dam rady zrobić za jednym razem bo w trakcie się rozłączy.  Skype , Fotoxx, VLC normalnie się zainstalowały. W menager oprogramowania była jeszcze dziwna rzecz - w skype pokazywało jego wielkość ponad 800 MB i 

Takie cos dostałem przy instalacji MyPaint

Package dependencies cannot be resolved

This error could be caused by required additional software packages which are missing or not installable. Furthermore there could be a conflict between software packages which are not allowed to be installed at the same time.

The following packages have unmet dependencies:

libgfortran5: Depends: gcc-10-base (= 10.5.0-1ubuntu1~20.04) but 10.5.0-1ubuntu1~20.04 is to be installed
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości