Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instlacja programu *.tar.gz
#1
0
Dzień dobry. Mam prośbę o pomoc w instalacji programu nazwa.tar.gz. Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
Ze strony [link usunięty] instalując program ściągam paczkę w której jest EULA.txt i plik wykonywalny install.pl  -wykonywalny plik tekstowy.
#2
0
A gdzie ten program jest?
Zrób ten plik install.pl jako wykonywalny i zrób na nim lewy dwuklik (nie rób tego z konta root)
#3
0
(30-03-2024, 18:32)dedito napisał(a): A gdzie ten program jest?
Zrób ten plik install.pl jako wykonywalny i zrób na nim lewy dwuklik (nie rób tego z konta root)
Program pobiera się ze strony [link usunięty] firmy świadczącej usługi fotograficzne. Potrzebny jest do edytowania i wysyłania zdjęć do druku.
#4
0
Kliknij PPM na install i we właściwościach (zakładka uprawnienia) sprawdź, czy ma włączone wykonanie.
Potem przeciągnij ten plik na otwarte okno terminala i naciśnij enter. Powinien włączyć się instalator.
#5
0
(30-03-2024, 18:43)MarcinFlis napisał(a): Program pobiera się ze strony [link usunięty] firmy świadczącej usługi fotograficzne. Potrzebny jest do edytowania i wysyłania zdjęć do druku.

Chodziło raczej o to, gdzie znajduje się ten plik. Uruchom ten plik w terminalu.


No i mnie wyprzedziłeś Yahoob3 Big Grin

Wink /YB3
Życzyłbym sobie, by mnie otaczali
Ludzie otyli, przyczesani gładko,
Po których widać, że zdrowo śpią w nocy.
Spójrz na Kasjusza: chudy, jakby głodny;
Zbyt wiele myśli; tacy najgroźniejsi.



#6
0
Dzięki za naprowadzenie. Kluczem było wejście do terminala i zaakceptowanie umowy literką q a dalej już poszło. Udało się. Jeszcze raz dzięki.
#7
0
Zamykam


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości