Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Ripowanie z DVD
#1
Big Grin 
0
W pewnym wieku jak się nie ma co robić to się szuka roboty i ta jest ze mną  .Tyle wstęp.
Czy jest jakiś program w miarę prosty aby płytę DVD w iso zripować na mp4 na przykład ? Tak wiem VLC to trochę robi ale mam Wojny Gwiezdne ( swoje ) i jak VLC ripuje to dźwięk jest po polsku ale niektórych tekstów brakuje np. tych pisków TriPio , i stąd pytanie czy jest coś lepszego ? Ewentualnie jak ustawić VLC aby przy odtwarzaniu zrobił jak trzeba. Za wszystkie uwagi dziękuję .
Pozdrawiam
Jesus saves.
#2
0
(01-06-2024, 11:59)christo napisał(a): W pewnym wieku jak się nie ma co robić to się szuka roboty i ta jest ze mną  .Tyle wstęp.
Czy jest jakiś program w miarę prosty aby płytę DVD w iso zripować na mp4 na przykład ? Tak wiem VLC to trochę robi ale mam Wojny Gwiezdne ( swoje ) i jak VLC ripuje to dźwięk jest po polsku ale niektórych tekstów brakuje np. tych pisków TriPio , i stąd pytanie czy jest coś lepszego ? Ewentualnie jak ustawić VLC aby przy odtwarzaniu zrobił jak trzeba. Za wszystkie uwagi dziękuję .
Pozdrawiam

Postawiłem na HandBrake chodzi jak żyleta , stary ale jary nawet ma możliwość wyboru ścieżki , dźwięku i formatu wyjściowego. Fajnie tak sobie samemu odpowiadać . Pozdrawiam
SOLVED
Jesus saves.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości