Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukarka HP z hplip wypuszcza lawinowo wydruki pdf
#1
0
Witam. 
Zainstalowałem Minta 21,3 Cinnamon. Posiadam drukarkę HP laserjet 1018 podłączoną przez USB.
Po instalacji drukarka ze sterownikami z linuxa nie drukowała. Zainstalowałem hplip i odświeżyłem cups, co doprowadziło do poprawnego drukowania np. z worda, jednak z pdf idzie lawina i drukuje w koło tą samą stronę. Nie pomaga anulowanie zadania. Dopiero restart drukarki i kompa anuluje zadanie. Help please. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
#2
0
Posiadam HP 1020 i żadnych problemów. Zainstalowałem tylko gui oraz plugina. Dziwne. Żeby koledzy mogli pomóc, to muszą mieć więcej informacji. Jest poradnik jak zakładać tematy - klik.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Odpowiedz
#3
0
Jak pisałem, też mam hplip gui i plugina, i drukuje z pdfa lub png lawinowo.Próbowałem przeinstalować i to samo. Status wydruku po 1 stronie jest complited i drukuje dalej w koło. Jedyny obecny sposób to usunąć zadanie z kolejki wydruku, wyłączyć drukarkę ręcznie, następnie w hplip i później ją włączyć ręczni i w hplip. To ją resetuje i pozwala dokonać kolejnego wydruku.
Jakie dane mam podać by uzyskać pomoc? Ktoś, coś? Jakieś pomysły?

NIKT??? NIC???
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości