Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System sie nie włącza, biała kreska na czarnym tle.
#1
0
Witam,
mam problem z (tak mi sie wydaje) dyskiem. Około tygodnia temu wymieniłem kilka rzeczy w komputerze zasilacz (bequiet 450W), procesor (intel xeon x3440), dodałem 1 kość ram 4gb z samsunga, no i dysk SSD 240gb crucial. Wszystko działało płynnie i bez zarzutów, aż do dziś, kiedy w końcu ustawiłem dysk hdd 750gb, z którego korzytałem w poprzednich latach. Dodałem 2 partycje po około 300gb i zainstalowałem grę i wrzuciłem tam kilka plików. Wszystko elegancko działało, ale po wyłączeniu komputera i późniejszym włączeniu, po pokazaniu sie obrazu o płycie głównej, wystąpił problem jak w tytule wątku. Nie znam się zbyt na komputerach więc jedyne czego próbowałem to sprawdzenie czy jest ustawione bootowanie na ssd i próbowałem też przeinstalować system. Podczas próby instalacji minta od nowa wystąpił błąd "zainstalowanie programu rozruchowego w określonym położeniu okazało się niemożliwe". Można wybrać inne urządzenie, ale nawet jak wybierałem hdd to nic się nie działo, a okna nawet nie dało sie zamknąć. Co robić?  Huh
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
System sie nie włącza, biała kreska na czarnym tle. - przez czlowiek1 - 19-05-2019, 20:15

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości