Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Otwórz za pomocą
#1
0
Witajcie wszyscy czy ktoś mi powie jak usunąć ikonę odinstalowanego już programu z tej listy wyboru "Otwórz za pomocą" Chodzi o ikony również te z Wine które się tworzą podczas instalacji jak i o te same z Linuksa.

[Obrazek: MYfRIG7l.jpg]
#2
1
Better response on post RE: Otwórz za pomocąSprawdź, czy masz w katalogu domowym (musisz włączyć wyświetlanie ukrytych plików - Ctrl+H): ~/.local/share/applications pliki z ".desktop" w nazwie. Jeśli są i są to te, z którymi masz "problem" - usuń je (na razie może tylko do kosza Smile)
#3
0
(28-05-2019, 20:41)yahoob3 napisał(a): Sprawdź, czy masz w katalogu domowym (musisz włączyć wyświetlanie ukrytych plików - Ctrl+H): ~/.local/share/applications pliki z ".desktop" w nazwie. Jeśli są i są to te, z którymi masz "problem" - usuń je (na razie może tylko do kosza Smile)

Świetnie to pomogło tak mogę się pozbyć resztek od aplikacji Wine, a gdzie się chowają ikony od aplikacji Linux? Rolleyes Rolleyes   Shy
#4
1
Better response on post RE: Otwórz za pomocąO jakie dokładnie aplikacje MInta chodzi?
I skąd chcesz je usunąć? Z menu... tego "start" czy z innego?


EDIT:
A pytanie... jak odinstalowujesz te programy?

EDIT 2:
W menu "otwórz przy pomocy" kliknij program, który chcesz usunąć PPM i "usuń powiązanie" Smile
#5
0
A tak te aplikacje z Minta same znikają po odinstalowaniu ich z Menadżera oprogramowania, nie mam więcej pytań dzięki wielkie za pomocSmile
#6
0
Oznaczam wątek jako rozwiązany.
Zamykam wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości