Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio
#1
0
Witam. Jestem nowy na forum. Mam takie pytanie. Mam linux mint 17.3 na  laptopie. Chciałbym słuchać radia w programie Banshee. Ale nie wiem jak dodawać stacje. Miałem kiedyś link do strony z której kopiowałem linki  do Banshee.Ale dziwnym trafem usunąłem z zakładek te stronę .Może ktoś pomóc ?
#2
0
Klikasz prawym przyciskiem myszy na "Radio" w lewym panelu - dodaj stację, lub zaznaczasz "Radio" i klikasz plus na górnym panelu obok "Przeszukaj stacje".
Dajesz adres, który zdaje się powinien mieć format nie kończący się rozszerzeniem *.asx tylko np. taki: http://stream.polskieradio.pl/program3
Musisz określić nazwę stacji i gatunek (wpisujesz z palca, lub jeśli taki gatunek już masz wybierasz z listy)- dopiero tak pozwoli zapisać.

BTW Do radia polecam "radiotray". Malutki programik, który siedzi nomem omen w trayu i pięknie odtwarza stacje radiowe Smile

Kod:
sudo apt install radiotray

Tu masz przykładową stronkę ze stacjami: https://gospoda.blogspot.com/p/linki.html
#3
0
Dzięki ale to nie jest jeszcze to co miałem. Tamta stronka była zagraniczna. I wpisywałem w szukanie gatunek muzyki i wyskakiwała cała lista. Wiem ,że w nazwie było coś chyba takiego radio station . Ale dokładnie to nie pamiętam.
#4
0
A co cię powstrzymuje przed wpisaniem w gugla "radio station" i przeklikaniem się przez wyniki?
#5
0
Próbowałem ale nic nie znalazłem.To znaczy nic podobnego do tego co miałem.Wiem ,że link miałem z jakiegoś forum
#6
0
Nie wiadomo czego szukać, możemy jedynie strzelać na ślepo ... https://www.internet-radio.com/


Skocz do:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości