Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją systemu operacyjnego
#1
0
Cześć. Uruchomiłam Linuxa Mint 19.2  z płytki DVD w trybie Live. Kliknęłam widoczną na pulpicie ikonę „Zainstaluj Linux Mint” i postępowałam zgodnie z instrukcją. Wybrałam opcje z usunięciem poprzedniego systemu (Windows 7) i z dodatkowo trwającym dłużej procesem (przepraszam, zapomniałam nazwy, ale chodziło o zwiększenie bezpieczeństwa, jakaś kopia czegoś). Na koniec dostałam komunikat, że instalacja została ukończona, a zaraz potem kolejny, aby uruchomić ponownie komputer. Po uruchomieniu ponownie system odtworzył się w trybie próbnym, nie wiem dlaczego, miał się już uruchomić normalnie. Kiedy weszłam w „Komputer” była tam nadal ta kopia WDC z małą ikoną kłódki. Uruchomiłam komputer jeszcze raz i teraz już tego nie ma. Czy muszę instalować Linuxa od początku? Co zrobiłam nie tak po pierwszej instalacji? Trzeba coś dodatkowo instalować żeby ten system zadziałał? Jeśli to ważne to posiadam model laptopa Dell E6400. Z góry przepraszam za mój brak znajomości profesjonalnego słownictwa. Dopiero zaczynam  Blush
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Problem z instalacją systemu operacyjnego - przez Cynamonek - 01-11-2019, 01:36
RE: Problem z instalacją systemu operacyjnego - przez Cynamonek - 01-11-2019, 12:29

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości