Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Mint 17.3 nie widzi modemu Huawei E3131 przy starcie systemu.
#6
0
(15-11-2019, 18:55)magnus napisał(a): Także nie polecał bym używania nie wspieranej już wersji.
Nie masz też powodu żeby nie zainstalować najnowszej.
Twierdzenie że stare wersje mniej obciążają komputer nie ma w praktyce uzasadnienia. A może nawet jest odwrotnie, ponieważ przy nowej instalacji pozbędziesz się różnych śmieci które się zbierały przez lata.  Big Grin
 magnus Smile  nie jestem przeciw aktualizacji, wiem jak działają 18.3 , 19,2, (mam je na płytach DVD) Nie wiem tylko jak zamienić starego minta na nowego, obok mam windowsa 7 (do gier), boję się że mogę zrobić coś nie tak i wind 7 posypie się... Smile    Przyznam się też bez bicia, że mintus 17.3 nie sprawia ni żadnych problemów i niczego mi w nim nie brakuje, pomijając maleńki problem z modemem i aktualizacją przeglądarek www Smile np. opery czy mozilli (nowsze wersje zainstalowałem "ręcznie") ale te nainowsze i tak nie działają Sad ...

Dodano po pewnym czasie:
Yahoob3 Smile  Gdzie mam zobaczyć ? ---> “Bus 001 Device 006: ID 12d1:15ca Huawei Technologies Co., Ltd.”. 


Ten kod mam na końcu listy (# Huawei E3131h-2 ATTRS{idVendor}=="12d1",
ATTRS{idProduct}=="15ca", RUN+="usb_modeswitch '%b/%k'") , był wstawiony wcześniej.

  Yahoob3  szkoda Twojego czasu, inni mają większe problemy. Przyzwyczaiłem się do tych restartów kompa, nie można mieć wszystkiego w życiu Smile
Chętnie zrobiłbym aktualizację na 18.3 ale mam cykora...


Wiadomości w tym wątku
RE: Mint 17.3 nie widzi modemu Huawei E3131 przy starcie systemu. - przez mizar70 - 16-11-2019, 04:59

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości