Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane VMWARE [W10] sterowniki
#1
0
Witam, na swoim mincie 19.2 zainstalowalem vmware a wnim windowsa10, gdy prubóję zainstalować sterowniki do windowsa wyskakuje mi komunikat "NVIDIA GeForce Experience requires an NVIDIA GPU" jak to można naprawić ?
#2
1
Better response on post RE: VMWARE [W10] sterownikiNiestety w maszynach wirtualnych to tak nie działa. "Karta graficzna", bo i ona jest wirtualna dla systemu gościa (tu W10), widziana jest jako SVGA 2 video card. Karta hosta jest tylko bazą na jakiej wirtualna jest budowana.
Jeśli spodziewasz się takiej samej wydajności GPU w systemie gościa, jak w systemie gospodarza, który ma bezpośredni dostęp do sprzętu, to powtórzę się - to tak nie działa.
Całkiem fajnie opisane jest to w tym poście: https://communities.vmware.com/message/2112809#2112809. Cały wątek w sumie to odpowiedź na Twoje pytanie.

EDIT:
Chodzi tak ogólnie o jedną rzecz. Maszyna wirtualna ma być mobilna, czyli można ją stworzyć na jednym komputerze, przenieść na inny i ma działać.
Stąd sprzęt gospodarza nie jest bezpośrednio dostępny dla gościa, bo każdy gospodarz może dysponować innym sprzętem.
#3
0
okej, udało mi sie wystarczyło w appce zaznaczyc wersje x32 bit Smile.

Jeszcze jedno zazasdnicze pytanie mam nie chce mi się nowego tematu zakładać.
A mianowicie mam w LAptopie niewykorzystywne przyciski np obok prawego Alta mam dodatkowy pyczisk PrtSCR i coś nza zasadzie kamerki, chciałbym do jednog z nich przypisac przycisk Insert jak to zrobic ?
#4
0
Oznaczam wątek jako rozwiązany.
Zamykam wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości