Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DAC Audioquest DragonFly Black v1.5 USB
#8
1
Better response on post RE: DAC Audioquest DragonFly Black v1.5 USBTak się zastanawiam, czy karta podczas instalacji systemu była podłączona... to raz.
Instalacja "normalna" dostępna jest po uruchomieniu trybu Live - na pulpicie znajduje się skrót do instalatora - to dwa.
Tworzysz muzykę? Czy tylko chcesz mieć super-hiper dźwięk do oglądania filmów w stereo?
Osobiście nie kopałem się z koniem, tylko do muzyki (tworzenia) mam zainstalowany Windows = więcej narzędzi, łatwiejsza konfiguracja... takie tam.

Zwróciłeś uwagę na ten tekst z pierwszego linka?
Cytat:Nie używaj pluginu dmix (domyślnie wszystko jest resamplowane do 48khz, można to pewnie zmienić ale
upsampling do 96khz daje popalić procesorowi)

i wywal wszystkie pulseaudio, jackd itd. jeśli możesz. U mnie mpd gra bezpośrednio
do karty muzycznej. Nie ma duplexu i jak chcę puścić film to trzeba zrobić stop w mpd ale
trudno jednocześnie oglądać filmy i słuchać muzyki.

Jest jeden spec od dźwięku na forum, ale rzadko wpada. Cierpliwości.

EDIT:
BTW MPD trzeba doinstalować... https://wiki.archlinux.org/index.php/Mus...n_(Polski)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
DAC Audioquest DragonFly Black v1.5 USB - przez Saturnin - 22-02-2020, 18:50
RE: DAC Audioquest DragonFly Black v1.5 USB - przez Saturnin - 22-02-2020, 20:23
RE: DAC Audioquest DragonFly Black v1.5 USB - przez Saturnin - 22-02-2020, 21:44
RE: DAC Audioquest DragonFly Black v1.5 USB - przez Saturnin - 23-02-2020, 16:49
RE: DAC Audioquest DragonFly Black v1.5 USB - przez yahoob3 - 23-02-2020, 19:08
RE: DAC Audioquest DragonFly Black v1.5 USB - przez Saturnin - 24-02-2020, 03:17

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości