Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Baza kluczy nie została odblokowana - Mint 19.3
#1
0
Witajcie. Denerwujący kłopot: przy każdorazowym uruchamianiu przeglądarki, system krzyczy o wprowadzenie hasła, dla bazy kluczy. Wiem, że pewnym rozwiązaniem jest użycie seahorse i zmiana hasła na puste, ale czy aby na pewno to bezpieczne, jak i jedyne rozwiązanie tego kłopotu?
#2
0
(01-04-2020, 08:22)matadrox napisał(a): Witajcie. Denerwujący kłopot: przy każdorazowym uruchamianiu przeglądarki, system krzyczy o wprowadzenie hasła, dla bazy kluczy. Wiem, że pewnym rozwiązaniem jest użycie seahorse i zmiana hasła na puste, ale czy aby na pewno to bezpieczne, jak i jedyne rozwiązanie tego kłopotu?

Przecież używasz firewall, a w domu kto ci te klucze podejrzy? Nie twórz sobie sztucznego problemu. Ja zostawiam bez hasła i jakoś nikt mi do żadnego konta się nie włamał od kilku lat. Nie mam koszmarów po nocach. Nie boję się, że mi ktoś włamie się na konto. Śpię spokojnie. Pozdrawiam
#3
1
Better response on post RE: Baza kluczy nie została odblokowana - Mint 19.3Jeśli tak obawiasz się o bezpieczeństwo, to włącz logowanie do systemu. "Problem" przeglądarki zniknie Smile
#4
0
Nie obawiam Wink Zwyczajnie zapytałem, czy to bezpieczne i czy jedynym obejściem tego, jest brak hasła. Co do firewall'a, pozostawię bez komentarza...Mój ISP nie stosuje nawet szyfrowania na stronie obsługi routera, także trza się inaczej wspomagać. No ok, skoro to tyle, to wiem co trza. Dziękuję za odpowiedzi.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości