Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flatpak - namolny komunikat
#1
0
Witam,
w nowym laptopie, po zainstalowaniu Minta 19.3, zaczął pojawiać się dziwny komunikat (w załączniku). Czy mam się zgodzić na instalację tego oprogramowania?
Najbardziej wkurza mnie to, że nie mogę wyłączyć tego namolnego komunikatu. Wciskam "anuluj", ale pojawia się on i tak co jakiś czas.
Obawiam się zgodzić na instalację. W poprzednim lapku, po aktualizacji do wersji 19, zaczęły się problemy z miejscem na dysku. Analiza jego wykorzystania wykazywała, że właśnie katalog flatpak puchł bardzo szybko. Zmusiło mnie to nawet do zablokowania flatpaka w menedżerze aktualizacji (mam nadzieję,że dobrze pamiętam).
Przecież, o ile się orientuję, zawsze mogę skorzystać z flathub, więc instalacja flatpaka nie jest chyba potrzebna?

   
#2
0
Nie instalowałeś czegokolwiek z flatpaka?
Tak właśnie coś sobie przypominam, że zadawałeś już takie samo pytanie i otrzymałeś dość wyczerpującą odpowiedź.
Kliknięcie w link wyjaśnia wiele.
#3
0
Pytanie nie było to samo, odpowiedź nie była wyczerpująca, ale to już historia. Teraz zastanawiam się nad komunikatem, o którym wspomniałem. Zezwolić na instalację czy nie?
#4
1
Better response on post RE: Flatpak - namolny komunikatZezwól.
#5
0
Krótko i konkretnie. Dziękuję i pozdrawiam.
#6
0
Krótko i konkretnie.
Zamykam Smile


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości