Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieodpowiednia ikona Caprine w trayu
#3
0
Xvistak(Piszę z telefonu moderację mogę prosić o usunięcie ewentualnych dubli)

(15-09-2021, 18:58)yahoob3 napisał(a): Jak instalowałeś Caprine?

Dokładnie o to Przekreślone kółko się rozchodzi.Jak instalowałem?Właśnie Nie Pamiętam,chyba że strony projektu paczkę z Ubuntu(Mint nie pamiętam czy takowa była), pobrałem i przez terminal chyba apt-getem potraktowałem.Później coś nie dygało chyba też ta ikonka,że znalazłem normalnie w Menadżerze Pakietów Minta i zapodałem (istnieje opcja,że się nałożyły choć przed Nie Działało).
Odinstaluje Całość i tylko przez Menadżer Minta wezmę,a jak to nic nie zmieni to nie wiem...
Z tym zwalnianiem to chyba doszedłem do winowajcy,mam słaby stary laptop ma Tylko 4GB Ram,nie chce kombinować z dodawaniem,bo niedługo planuje zakup nowego choć i tak bym Przepłacił za te kości,jeśli Wogóle da radę rozbudować,nie wiem co to za model i czy czasem nie ma "spawanych",podobno HP z tego słynie,a ja nie mam na wyposażeniu u siebie w domu "Hot Aire",żeby sprawę załatwić jak będzie trzeba...

Z tym zwalnianiem to chyba doszedłem do winowajcy, mam słaby stary laptop ma Tylko 4GB Ram,nie chce kombinować z dodawaniem,bo niedługo planuje zakup nowego choć i tak bym Przepłacił za te kości,jeśli Wogóle da radę rozbudować,nie wiem co to za model i czy czasem nie ma "spawanych",podobno HP z tego słynie,a ja nie mam na wyposażeniu u siebie w domu "Hot Aire",żeby sprawę załatwić jak będzie trzeba...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nieodpowiednia ikona Caprine w trayu - przez Xvistak - 15-09-2021, 15:02
RE: Ikona w Tray Caprie - przez yahoob3 - 15-09-2021, 18:58
RE: Ikona w Tray Caprie - przez Xvistak - 15-09-2021, 21:57

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości