Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linux Mint problem przy logowaniu.
#1
0
Cześć,
jestem nowy i też pierwszy raz zabrałem się za Linuxa - padło na Mint, ponieważ jest uważany za najbardziej pod względem intuicji i wyglądu podobny do Windowsa.

Wszystko niby ok - zbootowany pendrive, zainstalowany Mint Cynamon (jednak odinstalowany bo chodził topornie, z 100 razy wolniej od Windows 7, którego miałem chwilę wcześniej),
więc zainstalowałem Mint Xcośtam, ten trzeci dla starszych komputerów (procek mam dual 2,5, karta grafiki jakaś AMD Radeon stara i 2gb ram)
- podobno wystarcza na Linuxa (nawet rzekomo Linux jest szybszy od 7 więc powinien chodzić jeszcze lepiej na moim domowym gracie),

w każdym razie zainstalowałem tego Minta Xcośtam (nie dało się zainstalować dając "start Linux" tylko to drugie), weszłp mi jakby w system i śmigało!
Działało bez zarzutu i gładko, więc klikam w instalację uradowany i co...?
Po zainstalowaniu i restarcie ekran logowania, wszystko ładnie działa...
Wpisuję hasło i co? Zawias! I tak 150 prób! I
nie wiem co dalej...

Dodam jeszcze, że od wczoraj się z tym męczę i wykorzystałem chyba z 50 giga neta cennego na instalowanie tych wszystkich różnych wersji Linuxa (Ubuntu, Kubuntu, Mint etc.) i już mam dość!!!!!!

Wytłumaczcie mi co mam robić, bo zapewne masa innych ludzi ma ten sam problem, a na forach tak okrojone są te wytłumaczenia dla jakby ludzi co mają niby te minimum obycia z Linuksem a ja nie mam wcale!

FORMATUJ TEKST!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Linux Mint problem przy logowaniu. - przez kamillinuxmint - 20-04-2019, 12:31

Skocz do:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości