Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mnie dzisiaj wk****
#1
0
1 obraz za tysiąc słów
[Obrazek: qMNmVvEl.jpg]
Odpowiedz
#2
0
"Dobry" wątek na dziś...

Pasek wieloklinowy - najprawdopodobniej kolizja z rozrządem...
Odpowiedz
#3
0
A do mnie pojutrze przyjeżdża teściowa... Na tydzień...
Życzyłbym sobie, by mnie otaczali
Ludzie otyli, przyczesani gładko,
Po których widać, że zdrowo śpią w nocy.
Spójrz na Kasjusza: chudy, jakby głodny;
Zbyt wiele myśli; tacy najgroźniejsi.



Odpowiedz
#4
0
(21-07-2021, 18:46)ontos napisał(a): A do mnie pojutrze przyjeżdża teściowa... Na tydzień...

Mam dziwne przeczucie, że wygrałeś Big Grin
Odpowiedz
#5
0
Zależy od teściowej, ale bez powodu raczej tego nie napisał Big Grin
Odpowiedz
#6
0
Bez powodu też raczej nie przyjeżdża. Big Grin
Odpowiedz
#7
0
(21-07-2021, 18:49)yahoob3 napisał(a): Mam dziwne przeczucie, że wygrałeś Big Grin

Tia... To takie Pyrrusowe zwycięstwo... Undecided 

Dobrze że mój pies to bokser, więc nie muszę go prowadzić do weta na przycięcie ogona, żeby w domu nie było żadnych oznak radości. Cool
Życzyłbym sobie, by mnie otaczali
Ludzie otyli, przyczesani gładko,
Po których widać, że zdrowo śpią w nocy.
Spójrz na Kasjusza: chudy, jakby głodny;
Zbyt wiele myśli; tacy najgroźniejsi.



Odpowiedz
#8
0
Oj tam zaraz Pyrrusowe Smile Nie tragizuj Big Grin
A jak znam boksery, to cieszą się całym zadem, czyli tak czy siak - widać.
Lepszy byłby z ogonem... może by teściówka dostała co raz po nogach... Wink
Odpowiedz
#9
1
Better response on post RE: Co mnie dzisiaj wk****W pracy z ludźmi w***rwiają mnie 2 rzeczy:
- praca
- ludzie
[Obrazek: userbar.png]
Prowadzę to forum od roku 2007. Przez ten czas projekt minta bardzo negatywnie się zmienił, stąd mogą w moich postach być opinie z którymi można się nie zgadzać.
Odpowiedz
#10
0
Co mnie ...

Wymiana sprzętu komputerowego w domu na taki ze sprzętowym wsparciem dla AV1, nowy laptop, nowy laptop do domu zamiast blaszaka, nowy monitor z KVM i 65W zasilaczem ... stary blaszak, który nie chce gadać z KVM.

Od kwietnia do czerwca powoli dochodził nowy sprzęt do domu. Wszystko teoretycznie powinno latać ootb via usb-c z dp i pd/hdmi/display port i tak dalej. Podpinamy sobie lapka via usb-c/thunderbolt ... ale nie wyczaiłem usypiania gniazd w monitorze, więc zamknięty domowy lapek nie chciał się budzić z klawiatury podpiętej pod monitor budził się tylko po bawieniu się przyciskami monitora jak na chwilę wybudzał się monitor.

...wcześniej wymieniłem starą kartę graficzną GTX280 z DVI w blaszaku na Radka 7770 bo pomyślałem, że skoro klawira nie chce śmigać podłączona do monitora to pewnie ta lata po Ethernecie i potrzeba co najmniej hdmi 1.4. Podłączenie blaszaka via kabel usb do monitora nic nie daje. Póki co pozostaje przepinanie dongla bt, albo drugi zestaw mysz/klawira.

Wymiana karty graficznej wygenerowała jeszcze problem z zakłóceniami dźwięku, którego nie potrafię jeszcze ogarnąć (zasilacz raczej jest dobry Antec Truepower Quattro). Artefaktów obrazu i zakłóceń nie ma, przebicia na obudowę też żadnego nie udało się zdiagnozować. Czyli dźwięk pierdzi, a KVM nie pozwala sterować blaszakiem wspólną klawirą i myszką.

To, że oprogramowanie Smart Control do sterowania OSD z poziomu systemu nie ma aktywnych wszystkich funkcji przy podłączeniu do portu usb-c czy tb4 w lapku to mały pikuś. To, że nie da się przekierować dźwięku w monitorze z portu hdmi/usb-c na port słuchawkowy (tylko w wejścia jack na wyjście jack) to też mały pikuś.

Chciałem być wygodny, mieć jeden monitor do 3 kompów (przełączać tylko źródło przyciskiem na monitorze), przynajmniej jednego podpinać jednym kablem i mieć 65W zasilacz w monitorze, ale wyszło jak zawsze ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości