Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Mint kiedykolwiek będzie "nowszy"?
#1
0
No ludzie, wersja 19.2 i nadal zmian tyle co kot napłakał. Koderzy Minta jaja sobie robią?
Instalujesz 19.2 i praktycznie cały system w kosz!
GTK+ stare jak grom...
Jądra stare...
wszystko stare!

Kiedy to się w końcu skończy?

Identycznie jest z nawet ot by Thunarem!
Czy ludzie którzy wydają nowe wersje Minta są zdrowi??
Odpowiedz
#2
0
Przeniosłem wątek w odpowiednie IMO miejsce.

Jeśli szukasz dystrybucji z najnowszymi paczkami, wybór jest spory.
Mint ma być postrzegany jako system USERFRENDLY, a w takim przypadku najnowsze wynalazki (czyt. niekoniecznie stabilne), to nie najlepszy pomysł.
Odpowiedz
#3
0
Jak ktoś zaczyna bytność na forum od wyładowywania frustracji, to nie wróży to pozytywnej przyszłości Smile
Szkoda komentarza, widać ktoś nie zna polityki Minta.
Odpowiedz
#4
0
GTK w nowszej wersji = niestabilne?
Zwykły Grub-Customizer na Mintcie 19.2 nie zadziała gdy pół systemu nie zaktualizujesz ręcznie.
Lubię Minta, ale... ta polityka wkładania starości w system i oznaczania nową cyferką mija się z celem.
Odpowiedz
#5
0
Nie podoba się? Nie instaluj, a nie pretensje walisz jak małe dziecko -_-

Wszystko ma działać z każdym - skoro nie ma nowszej GTK to może mają ku temu powody
Odpowiedz
#6
0
(15-11-2019, 17:12)exTerminator napisał(a): GTK w nowszej wersji = niestabilne?
Zwykły Grub-Customizer na Mintcie 19.2 nie zadziała gdy pół systemu nie zaktualizujesz ręcznie.
Lubię Minta, ale... ta polityka wkładania starości w system i oznaczania nową cyferką mija się z celem.
Tu się przychodzi po pomoc, a Ty przyszedłeś wylewać gorzkie żale.
Odpowiedz
#7
0
Tak dla jasności. Mint to distro bazujące na ubuntu, bazującym na debianie. To może od razu instaluj debiana jeżeli potrzebujesz najświeższe paczki, po co się szarpać. Jak postawisz SIDa to będziesz miał w miarę nowe.
-------------
MSi GV72-8RE | Mint 19.1 | kernel 4.15.0-156-generic x86_64 | Mate 1.20.1 | Nvidia GeForce GTX 1060 + Intel
Odpowiedz
#8
0
Najlepiej Archa, po co się rozmieniać na drobne Smile
Odpowiedz
#9
0
W sumie archa to sam bym chciał spróbować ale sie wstydze Big Grin
Pierwsza rzecz to jeszcze nie na moje progi
A druga, no... te paczki... rpm-y i inne takie Smile
-------------
MSi GV72-8RE | Mint 19.1 | kernel 4.15.0-156-generic x86_64 | Mate 1.20.1 | Nvidia GeForce GTX 1060 + Intel
Odpowiedz
#10
0
Ja jakieś pół roku temu miałem bardzo silne postanowienie zainstalowania sobie Archa jako drugi system na mojej głównej maszynie, ale jeszcze nic w tym temacie nie zrobiłem. Ba, nawet ostatnie kilka miesięcy w ogóle o tym nie pamiętałem, dopiero gdzieś niedawno mi się o tym przypomniało i znowu zacząłem planować aby to zrealizować. Oczywiście nadal nic nie zrobiłem, ale kiedyś się zbiorę ... Smile
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości