Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z uruchomieniem komputera po przywróceniu systemu z migawki
#21
1
Better response on post RE: Problem z uruchomieniem komputera po przywróceniu systemu z migawkiWielkość liter ma znaczenie i brakuje nazwy dysku: "nvme0n1p1/efi/ubuntu/grubx64.efi" backslashe zgodnie z podpowiedzią OK ale brakuje w ścieżce "fsx:\"

Czyli w okienku powinno być IMO: "fsx:\nvme0n1p1\efi\ubuntu\grubx64.efi"


EDIT:
OK, czaję.
U mnie jest trochę inaczej i można ścieżkę wyklikać.
[Obrazek: Fc69rDXl.jpg]


Tylko coś mi się wydaje, że wpisanie pełnej nieprzypadkowo było podane w info z bott repair.

Jest tu na forum kilku ogarniętych znaaaaacznie lepiej ode mnie ludzi. Może któryś się zlituje i pomoże? Smile
Odpowiedz
#22
0
(29-12-2023, 21:58)yahoob3 napisał(a): Wielkość liter ma znaczenie i brakuje nazwy dysku: "nvme0n1p1/efi/ubuntu/grubx64.efi" backslashe zgodnie z podpowiedzią OK ale brakuje w ścieżce "fsx:\"

Czyli w okienku powinno być IMO: "fsx:\nvme0n1p1\efi\ubuntu\grubx64.efi"


EDIT:
OK, czaję.
U mnie jest trochę inaczej i można ścieżkę wyklikać.
[Obrazek: Fc69rDXl.jpg]


Tylko coś mi się wydaje, że wpisanie pełnej nieprzypadkowo było podane w info z bott repair.

Jest tu na forum kilku ogarniętych znaaaaacznie lepiej ode mnie ludzi. Może któryś się zlituje i pomoże? Smile

Dodano po pewnym czasie:
Jestem wlasnie, w trakcie twardego resetu. Planowalem już, od jakiegoś czasu. Także jest okazja. Jeszcze raz dzięki, za zainteresowanie i pomoc Smile Wszystkiego dobrego życzę Smile
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości