Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Systemem działa bardzo powoli.
#11
0
Teraz system działa beznadziejnie.
[Obrazek: QaD5HkJl.png]
Coś takiego mam w jądrze.
Odpowiedz
#12
0
Zainstalowałbym z terminala, te mintowe nakładki odkąd pamiętam nie działają poprawnie.
[Obrazek: userbar.png]
Prowadzę to forum od roku 2007. Przez ten czas projekt minta bardzo negatywnie się zmienił, stąd mogą w moich postach być opinie z którymi można się nie zgadzać.
Odpowiedz
#13
0
Mógłbyś napisać w skrócie, jak to zrobić?
Odpowiedz
#14
0
Kod:
sudo apt-get install linux-generic-hwe-22.04-edge
[Obrazek: userbar.png]
Prowadzę to forum od roku 2007. Przez ten czas projekt minta bardzo negatywnie się zmienił, stąd mogą w moich postach być opinie z którymi można się nie zgadzać.
Odpowiedz
#15
0
Cześć.
Dzięki zaraz sprawdzę. Wczoraj wgrałem starsze jądro, przez menadżer. I wszystko fajnie działało. Także trafnie zdiagnozowałeś problem. Wielkie dzięki Smile

Dodano po pewnym czasie:
Zrobiłem tak jak pisałeś i niestety jest lipa. Wczoraj wgrałem przez menadżer, uruchomiłem system i było dobrze. Teraz wróciłem do stanu poprzedniego. Chyba, że muszę zrobić coś jeszcze>
Odpowiedz
#16
0
Potestuj z systemem załadowanym na pendrivie i przypatrz się obciążeniu i płynności systemu. Jeśli będzie ok to wina dysku.
Odpowiedz
#17
0
(03-01-2024, 10:24)toomek13 napisał(a): Zrobiłem tak jak pisałeś i niestety jest lipa. Wczoraj wgrałem przez menadżer, uruchomiłem system i było dobrze. Teraz wróciłem do stanu poprzedniego. Chyba, że muszę zrobić coś jeszcze>

Sprawdziłbym czy system czegoś nie wyrzuca jak zaczyna mulić:
Kod:
sudo dmesg -T
[Obrazek: userbar.png]
Prowadzę to forum od roku 2007. Przez ten czas projekt minta bardzo negatywnie się zmienił, stąd mogą w moich postach być opinie z którymi można się nie zgadzać.
Odpowiedz
#18
0
Odświeżę temat, bo chyba sprawa się wyjaśniła. Ktoś mi doradził, żebym wymienił dysk i tak też zrobiłem. Jednak to nie pomogło. Okazało się, że.. laptop muli, gdy jest odłączony od ładowarki.
Odpowiedz
#19
0
Nie instalowałeś może jakiegoś narzędzia do zarządzania energią typu TLP, Powertop?
Często takie programy potrafią mocno ściąć wydajność przy pracy na baterii.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości