Popsułem ustawienia Menadżera Aktualizacji.

• 4 replies
  • 1961 views
*

Offline oktet

• **
  • 72
  • 14
Popsułem ustawienia Menadżera Aktualizacji.
« dnia: Luty 01, 2015, 14:40:08 pm »
Jestem tępak!! Popsułem ustawienia Menadżera Aktualizacji. Mam chyba błędny adres źródła i nie udaje mi się tego zmienić.
Komunikaty:
Nie udało się zidentyfikować Twoich źródeł APT

ERROR###ERROR###ERROR###ERROR###ERROR###ERROR###ERROR
E:Type 'http://sourceforge.net/projects/openofficeorg.mirror/files/localized/pl/3.3.0/OOo_3.3.0_Linux_x86-64_langpack-deb_pl.tar.gz/download' is not known on line 1 in source list /etc/apt/sources.list.d/additional-repositories.list

Could not download all repository indexes
The repository may no longer be available or could not be contacted because of network problems. If available an older version of the failed index will be used. Otherwise the repository will be ignored. Check your network connection and ensure the repository address in the preferences is correct.
Niektórzy twierdzą że "Linuksy" są zawodne i źle zabezpieczone i dlatego serwery Microsoft pracują na... Debianie.   ??? ... :o

*

Offline mati75

• Rodzina Linux Mint
  • 2393
  • 25121
    • >>>Click me!<<<
Odp: Popsułem ustawienia Menadżera Aktualizacji.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2015, 19:16:40 pm »
Poproszę o wynik:
cat /etc/apt/sources.list.d/additional-repositories.list

υωαgα α∂мιи !!! вαиαмι иαριєя∂αℓα !!!

*

Offline oktet

• **
  • 72
  • 14
Niektórzy twierdzą że "Linuksy" są zawodne i źle zabezpieczone i dlatego serwery Microsoft pracują na... Debianie.   ??? ... :o

*

Offline mati75

• Rodzina Linux Mint
  • 2393
  • 25121
    • >>>Click me!<<<
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2015, 21:38:46 pm »
Edytując plik usuń pierwszą linie.

υωαgα α∂мιи !!! вαиαмι иαριєя∂αℓα !!!

*

Offline oktet

• **
  • 72
  • 14
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2015, 14:29:48 pm »
Edytując plik usuń pierwszą linie.

Po usunięciu pierwszej linii nie poszło. Ale że jest to plik repozytoriów dodatkowych (tak sugeruje z nazwa), zatem wykasowałem wszystko i ... EUREKA!
- Domyśliłem się, że w pośpiechu nie zwróciłeś uwagi na ten drobny fakt. Jednak Twoja wiedza jest wielka.  :)
Serdeczne dzięki za poświęcony czas i uratowanie mi życia.  :)
P.S.
Wcześniej próbowałem w zakładce "Źródła oprogramowania/Zasoby oprogramowania" przywrócić ustawienia domyślne. Niestety coś w skrypcie nie działa.