Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop się wyłącza podczas grania.
#11
0
Wszedłem do Grub przez Esc ale tam nie ma linijek z ustawieniami zaawansowane.
Tylko tam można pisać jak w terminalu.Na forum nie mogę znaleźć informacji co mogę zrobić w tym przypadku.
W youtobe też nic.Może ktoś podpowiedzieć gdzie znajdę informację jak się to ustawia ?
Odpowiedz
#12
0
Nie ma w GRUB wiersza o nazwie "Opcje zaawansowane dla systemu Linux Mint ..."?
[Obrazek: qsHBH9Hl.png]
Odpowiedz
#13
0
No właśnie tego nie ma.Jest na środku napis Grub version.Pod spodem linijka z napisem i mogę pisać jak w terminalu.
Poleceniem exit wyszedłem z tamtąd.
Odpowiedz
#14
0
Z takimi informacjami to ciężko będzie pomóc.
Podawaj tyle informacji, aby nie było pola na domysły.
Jak na razie mogę się jedynie domyślać, że chodzi o "takiego" gruba.
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
W każdym razie ja nie mam ochoty za każdym razem się domyślać co autor wątku ma na myśli.
Odpowiedz
#15
0
Tak to jest to tylko wersja jest 2.04 i u mnie są napisane pierwsze trzy linijki pod nazwą i wersją.
natomiast nie ma tych czterech linijek zaczynających się na grub,jest tylko samo grub gdzie mogę pisać.
Odpowiedz
#16
0
Te cztery linijki są bo taki zrzut znalazłem w Internecie.
W takim razie nie wszedłeś do menu Gruba tylko do jakiegoś trybu odzyskiwania systemu (chociaż nie mam pewności).
Odpowiedz
#17
0
(13-12-2020, 17:59)xlm napisał(a): Tak to jest to tylko wersja jest 2.04 i u mnie są napisane pierwsze trzy linijki pod nazwą i wersją.
natomiast nie ma tych czterech linijek zaczynających się na grub,jest tylko samo grub gdzie mogę pisać.

Wpisz normal i naciśnij klawisz Enter.
Odpowiedz
#18
0
Wpisałem normal i laptop się wyłączył i odpalił system.
Odpowiedz
#19
0
Wpisz normal, naciśnij klawisz Enter a następnie naciskaj wielokrotnie klawisz Esc.
Odpowiedz
#20
0
Zrobiłem tak to włączył mi się tryb awaryjny.A po uruchomieniu systemu miałem inną tapetę na pulpicie.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości